Loading...
Ubezpieczenie domu 2017-09-18T10:33:35+00:00

Ubezpieczenie domu w Lubartowie, Łęcznej i okolicach

Ubezpieczenie od kradzieży w domu, uszkodzenia oraz za zniszczenia.

Własny dom to nie tylko spełnienie marzeń i koszenie trawnika to także możliwość wystąpienia wielu problemów. Pożar, włamanie, zalanie czy zwarcie instalacji elektrycznej. Nasze ubezpieczenie pozwoli Ci wyjść na prostą w razie tych i wielu innych problemów związanych z domem.

Nasze ubezpieczenie pokrywa straty związane z huraganem, powodzią, ogniem lub innymi tzw zdarzeniami losowymi.

Pokryjemy też straty, jeśli padniesz ofiarą umyślnego zniszczenia Twojego domu czy jego wyposażenia przez osoby trzecie. Np. jeśli ktoś wybije szybę, uszkodzi drzwi.

Jeśli staniesz się ofiarą włamania i złodzieje wyniosą np. komputer czy biżuterię to w takim przypadku również możesz spodziewać się odszkodowania.

Nie tylko w tych standardowych przypadkach ubezpieczyciel pokrywa straty. Odszkodowania wypłacamy także w przypadku, gdy np. leśne zwierzęta zniszczą elewację domu. Wszystko zależy jaki wariant ubezpieczenia wybierzesz.

Wybierając dodatkową ochronę otrzymasz odszkodowanie np. za słuczone przedmioty. Jeśli wyrządzisz krzywdę osobie trzeciej on także będzie mogła otrzymać odszkodowanie z Twojego ubezpieczenia. Jest to tzw. OC w życiu prywatnym.

Ubezpieczenie pozwoli Ci również sfinansować pomoc prawną, gdy będziesz tego potrzebował. Jest to ubezpieczenie ochrony prawnej.

Dostaniesz także odszkodowanie gdy Twoje zdrowie dozna poważnego uszczerbku. Pokrywa to ubezpieczenie NWW czyli od nieszczęśliwych wypadków.